Hakkımızda

NİVA BAZA 1999  Tarihinden bu güne kadar baza imalatını toptan satış merkezi olarak sürdürmüş ve halen yurt dışına ve  birçok markalara fason üretim  yapmaya devam etmekteyiz.. 

Birçok müşterisini kaliteli üretim ile verdiği desteği sayesinde  başarılarının zirvesine oturtmayı başarmıştır.

Müşterilerinin gerek başarıları ile gerek aldığı ödülleri ile hep gurur duymuştur.

Arge çalışmaları ile hep hedefinde daha sağlam baza  nasıl yapılır uzun yıllar nasıl müşteri memnuniyeti devamlılığı sağlanır  ilkesine dayanarak, emsal firmaların kalitesiz malzemeler kullanarak  ucuza mal edip para biriktirmeyi tercih ettikleri gibi değil.  İNSAN BİRİKTİRMEYİ TERCİH ETMİŞTİR........

Yıllarca sessiz kahraman olarak üretimlerini sürdürmekte iken gelişen teknoloji  ve perakende alış taleplerinin artması bizi artık perakende müşterisi ile  Toptan fiyatına kaliteli ürünleri son kullanıcıya ulaştırmayı hedefleyen buluşturma zamanının çoktan gelmiş olduğunu fark ettirdi. 

Aracısız olarak müşterimiz ile buluşup ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaya karar verdik.

NİVA BAZA ekibi olarak  siz müşterilerimize konforu he huzuru sağlayıp gururumuzu birebir yaşama olanağı sunacak olan sizlere şimdiden teşekkürlerimizi sunarız. 

AYRICA BİZİM İLE YILLARCA EMEK EMEK ALIN TERİ İLE ÇALIŞAN TÜM EKİBİMİZE EMEĞİ OLAN HERKESE  SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.