Kargo ve Teslimat Bilgileri

Bazayatakal.com siparişlerinizi özenle paketler, Türkiye'nin her yerine anlaşmalı kargo firmaları ile gönderir.İzmir ve yakın çevresine kendi özel teslimat araçları ile teslim edilir.
Toptan siparişleriniz içinde özel teslimat yöntemlerimiz mevcuttur, ayrıntılar için lütfen iletişim kurunuz. 

Kontrolü yapılmadan, tutanak tutulmadan teslim alınan ürünlerde sigorta kapsamı geçerli olmayıp ürün değişim ve iadesi yapılamamaktadır.

Siparişleriniz ortalama *3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Müşteri temsilcimiz siparişinizin teslim edileceği gün ile ilgili sizi bilgilendirecek, ürün kargoya verildiğinde kargo takip bilgilerini tarafınıza iletecektir.

Siparişleriniz için ileri teslimat tarihleri belirleyebilirsiniz.

Özel ölçü, deri kaplama gibi siparişlerde teslim süresi uzayabilmektedir bu gibi durumlarda detaylı bilgi için bize ulaşın.

Siparişi teslim alırken dikkat etmeniz gerekenler;

  • Ürünü teslim almadan önce ambalajını kontrol ediniz
  • Kargoyu görevlinin yanında açınız ve kontrol ediniz üründe bir hasar var ise ürünü teslim almayıp görevliye kargodan kaynaklı hasarı tutanak tutturunuz
  • Kargo hasarlı ve kargo firması kusuru kabul etmiyor ise hemen müşteri temsilcimizi arayıp, ürünün hasarlı kısımlarının fotoğrafını çekiniz.
  • Böyle bir durumda ürün sigorta kapsamında birebir değiştirilecektir.
  • Ürün iade ve koşullarında ürün kargo ücreti müşterinin sipariş tutarına tanzim edilip kalan tutar iade edilir.
  • Siparişlerinizin teslimatı kargo ile bina girişine kadar ücretsiz olarak gerçekleştirilir.
  • Ücretsiz kargo hizmeti tüm il merkezlerinde mevcut olup ilçe ve köylere teslimatlar anlaşmalı kargo güzergahları ile sınırlıdır. Siparişlerinizin teslimatı kargo ile bina girişine kadar ücretsiz olarak gerçekleştirilir.